Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atkritumus izvedīs pēc grafika; poligons “Brakšķi” strādās arī svētkos

Atkritumu izvešana pilsētā notiks arī svētku dienās – gan Ziemassvētkos, gan gadumijas svētkos. Tāpat svētkos klientus apkalpos poligonā “Brakšķi”, kas strādās pēc brīvdienu darba laika – no pulksten 8 līdz 18, informē pilnsabiedrība “JKP”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilnsabiedrība “JKP” aicina klientus sekot līdzi grafikam un gadījumā, ja atkritumu konteineri novietoti slēgtās privātajās teritorijās, izvešanas dienā nodrošināt tiem piekļuvi – izstumt tos atkritumu savākšanas brigādei pieejamā vietā.

Atkritumu apsaimniekotājs norāda, ka piekļūšanu konteineriem, īpaši daudzdzīvokļu namu pagalmos, regulāri apgrūtina nepareizi novietotas automašīnas un piesnidzis atkritumu konteineru laukums. Lai atkritumu izvešana varētu notikt tam paredzētajā dienā un laikā, lūgums iedzīvotājiem atbildīgi novietot savus auto un nodrošināt sniega tīrīšanu pie konteineriem.

Pilnsabiedrība “JKP” papildina, ka visiem klientiem ir izsūtīti jaunie atkritumu izvešanas grafiki. Gadījumā, ja grafiks nav saņemts, lūgums vērsties pilnsabiedrības “JKP” Klientu nodaļā Dobeles šosejā 34. “JKP” Klientu daļas darba laiks darba dienās ir no pulksten 8 līdz 17, ar pusdienu pārtraukumu no pulksten 12 līdz 13. Pirmssvētku dienās – 23. un 30. decembrī – klientu daļa strādās pēc saīsinātā darba laika, līdz pulksten 16. Savukārt svētku dienās klientu daļa būs slēgta apmeklētājiem. Sazināties par klientiem aktuālajiem jautājumiem iespējams arī telefoniski, zvanot pa tālruni 63026010 vai 27078432, vai rakstot pa e-pastu info@atkritumijkp.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Poligonā “Brakšķi” Līvbērzes pagastā nodot dažāda veida atkritumus 24., 25., 26., kā arī 31. decembrī un 1. janvārī būs iespējams pēc brīvdienu darba laika – no pulksten 8 līdz 18.  Pārējās darba dienās, kas nav svētku dienas, poligona ierastais darba laiks ir no pulksten 8 līdz 20.

Foto un informācija: pilnsabiedrība “JKP”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.