Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atsākas veselības veicināšanas treniņi klātienē

Līdz ar Covid-19 ierobežojumu mazināšanu, Jelgavā no 5. marta klātienē atsākas veselības veicināšanas programmas dažādas intensitātes vingrošanas nodarbības. Katrā nodarbībā drīkstēs piedalīties līdz 30 cilvēkiem, tāpēc iepriekš obligāti jāpiesakās, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne atklāj, ka cilvēki ir noilgojušies pēc tikšanās klātienē. Dalībniekiem gan jāņem vērā, ka klātienes treniņos drīkstēs piedalīties personas ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kā arī šobrīd ir noteikts maksimālais dalībnieku skaits – katrā vingrošanas nodarbībā drīkst piedalīties 30 personas. Interesentiem pirms katras nodarbības obligāti jāpiesakās, sazinoties ar konkrēto treneri. 

Sestdien, 5. martā, klātienes nodarbības atsāksies “Brīvdienu starterim” kopā ar treneri Aneti Roni. Treniņš sestdienās sākas pulksten 9, un notiks Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Kronvalda ielā 24. Pieteikšanās – sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 27808138. Treniņam jāpiesakās vienu dienu iepriekš.

Pirmdienās ZOC un trešdienās Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē Elektrības ielā 8 pulksten 19 notiks treniņi “Kardio/spēks” kopā ar Egiju Troščenko. Pieteikšanās – sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 28887875. Treniņam jāpiesakās vienu dienu iepriekš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrdienās pulksten 19 Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē Elektrības ielā 8 un ceturtdienās pulksten 19 ZOC notiks klātienes treniņi “Vesela mugura” Tatjanas Gorbatko vadībā. Pieteikšanās – sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 29532699. Treniņam jāpiesakās vienu dienu iepriekš.

Trešdienās ZOC pulksten 14 notiks vingrošanas nodarbības “Māmiņām un mazuļiem” ar treneri Egiju Troščenko. Pieteikšanās – sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 28887875. Treniņam jāpiesakās vienu dienu iepriekš.

Jāpiebilst, ka klātienē jau notiek senioru vingrošanas nodarbības kopā ar Ivetu Jonkus. Tās Jelgavas Amatu vidusskolas sporta zālē tiek aizvadītas trešdienās pulksten 10. Pieteikties šīm nodarbībām var, sūtot trenerei īsziņu pa tālruni 29597769. Nodarbībai ir jāpiesakās vienu dienu iepriekš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat pilsētvidē turpinās nūjošanas nodarbības kopā ar instruktori Zani Gravu. Nūjošana notiek svētdienās pulksten 10 no Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra Institūta ielā 4. Pieteikties nūjošanas nodarbībai var pa e-pastu ekspedicija.info@inbox.lv vai tālruni 29733112.

Tiek turpināti arī bērnu un jauniešu treniņi fitnesa studijā “RS Fitness” Dobeles šosejā 2 pie treneres Ritas Saltumas. Šajos treniņos var piedalīties bērni vecumā no septiņiem līdz 17 gadiem. Otrdienās un ceturtdienās pulksten 16 notiek fiziskās sagatavošanas treniņi 7–13 gadus veciem bērniem, bet pirmdienās un trešdienās pulksten 16 – treniņi 14–17 gadus veciem bērniem. Pieteikties katram treniņam var mājaslapā www.rsfitness.lv, sadaļā “Kalendārs”. Bērniem un jauniešiem netiek prasīts Covid-19 sertifikāts, taču, ja ir saaukstēšanās simptomi vai bērns kļuvis par kontaktpersonu saslimušajam, lūgums treniņu neapmeklēt.

Visas aktivitātes ir bez maksas, un tās tiek īstenotas ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu, īstenojot projektu “Veselības veicināšana Jelgavā”.

Foto: Jelgavas pašvaldības publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.