Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atzīmēs Starptautisko senioru dienu

30. septembrī pulksten 15 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja Reprezentācijas zālē notiks Starptautiskajai senioru dienai veltīts koncerts, kuru aicināti apmeklēt Jelgavas pilsētas seniori. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruņiem 63006496, 63005467, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” informē, ka ar savu koncertprogrammu “Laime kabatā” uzstāsies mūziķis, komponists un improvizācijas teātra aktieris Jānis Moisejs. Ieeja pasākumā bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, senioriem iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 63006496, 63005467.

1991. gadā ANO Ģenerālā asambleja 1. oktobri pasludināja par Starptautisko senioru (jeb veco ļaužu) dienu. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problēmām, veco ļaužu dzīves problēmām un grūtībām, vientulībai mūža nogalē.

Tāpat šajā dienā tiek akcentēts vecākās paaudzes cilvēku devums valsts tautsaimniecības attīstībā un sabiedrībā kopumā. Savukārt Saeima grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” pieņēma 2009. gadā, 1. oktobri nosakot par Starptautisko veco ļaužu dienu. Ar 2014. gada grozījumiem tai dots nosaukums Starptautiskā senioru diena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai pašvaldības tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai, nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.