Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā bērniem no 7 gadiem pieejami bezmaksas treniņi, iedzīvotājiem no 54 gadiem – bezmaksas ūdens aerobika

Turpinot Jelgavā īstenot veselību veicinošas aktivitātes, bērniem no 7 gadu vecuma un jauniešiem, fitnesa studijas “RS Fitness” telpās Dobeles šosejā 2 ir pieejami bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi divas reizes nedēļā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 testēšanas rezultāts vai derīgs Covid-19 izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts.

Iedzīvotājiem no 54 gadiem, kuriem ir sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, tiek piedāvātas bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības Jelgavas Pārlielupes pamatskolas peldbaseinā Loka maģistrālē 29. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ abām aktivitātēm obligāti iepriekš jāpiesakās.

Bezmaksas bērnu un jauniešu treniņi pie treneres Ritas Saltumas sāksies 11. janvārī un divas reizes nedēļā noritēs līdz pat maija beigām. Treniņi notiks otrdienās un ceturtdienās no pulksten 16 līdz 17. Pieteikties bezmaksas treniņiem var, aizpildot pieteikšanās formu mājaslapā www.rsfitness.lv, sadaļā “Kalendārs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Treniņos var piedalīties dalībnieki, kas pirms nodarbības būs uzrādījuši negatīvu Covid-19 testu (der izglītības iestādēs veiktie testi, kas nav senāki par 7 dienām) vai derīgu Covid-19 sertifikātu.

Savukārt ūdens aerobikā aicinātas piedalīties personas no 54 gadu vecuma. Katrs dalībnieks varēs piedalīties astoņās bezmaksas nodarbībās, un kopumā tiks organizētas piecas grupas. Vienas nodarbības ilgums ir 40 minūtes. Ūdens aerobiku vadīs treneres Anete Podvinska un Irina Novikova.

Ūdens aerobika notiks šādos laikos:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • no 19. janvāra līdz 9. martam trešdienās pulksten 19;
  • no 23. janvāra līdz 13. martam svētdienās pulksten 9;
  • no 19. februāra līdz 9. aprīlim sestdienās pulksten 12.40;
  • no 16. marta līdz 11. maijam trešdienās pulksten 19;
  • 16. aprīļa līdz 28. maijam sestdienās pulksten 12.40.

Katrā grupā ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc obligāti iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63048913, 25612545.

Ūdens aerobikas nodarbībās var piedalīties vakcinētas un/vai Covid-19 izslimojušas personas ar derīgu sertifikātu (sertifikāts būs jāuzrāda).

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.