Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā bērniem no Ukrainas piedāvā slidot Pasta salas slidotavā

Šodien, 8. martā, Ukrainas bērniem, kas savas pagaidu mājas šobrīd rod Jelgavā, Pasta salas publiskajā slidotavā bija iespēja bez maksas izmēģināt prasmes slidošanā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinājumam šādu iespēju izmantot atsaucās vairāk nekā 10 bērni, kuri slidotavā bija ieradušies kopā ar savām mammām. Citam tā bija pirmā reize ar slidām kājās, kāds jau bija apguvis slidošanas prasmes iepriekš un varēja dot kādu padomu iesācējiem. Bērniem pievienojās arī mammas, kuras atzina, ka pašas pirmo reizi uzvilkušas kājās slidas un kāpušas uz ledus.

Visi apmeklētāji bija priecīgi par doto iespēju, sakot, ka šāda veida aktivitāte kaut nedaudz palīdz novērst domas no dzimtenē – Ukrainā, notiekošā, kā arī izteica lielu pateicību Jelgavas pašvaldībai par sniegto atbalstu un palīdzību, ko līdz šim jau saņēmuši. 

Šādas aktivitātes ir plānots organizēt atkārtoti vai arī piedāvāt citas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 8. martam Jelgavas pašvaldība ir uzņēmusi 74 Ukrainas iedzīvotājus, kuri izceļojuši no savas valsts kara dēļ. Visiem Ukrainas bēgļiem pašvaldība nodrošina izmitināšanu viesnīcā “Zemgale” un informē par iespējamo palīdzību un to, kur jāvēršas, lai atbalstu saņemtu.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.