Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa aicina uz “Brīvdienām Uzvaras parkā”

Svētdien, 29. maijā, pulksten 11 bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā ar Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra rotaļuzvedumu “Nāciet ciemos!” atklās pasākumu ciklu “Brīvdienas Uzvaras parkā”. Papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, parkā brīvdienās tiks piedāvāta pasākumu programma bērnu auditorijai visas vasaras garumā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotas Jelgavas popgrupu un ansambļu sadziedāšanās, Jelgavas deju kolektīvu uzstāšanās, rotaļu programmas un muzikālās izrādes, kā arī citi bērnu auditorijai piemēroti bezmaksas pasākumi. 

Cikla pirmajā pasākumā – Ādolfa Alunāna teātra uzvedumā “Nāciet ciemos!”  piedalīsies pasaku tēli  un tā režisore ir Liene Krūmiņa.

Arī nākamajās jūnija sestdienās parkā notiks dažādi pasākumi. 4. jūnijā pulksten 11 sāksies koncerts “Jelgava sadejo!” un tajā piedalīsies pilsētas bērnu deju kolektīvi. 11. jūnijā pulksten 11 uz koncertu “Jelgava sadzied!” aicinās bērnu vokālie ansambļi. Šajā laikā bērniem paredzētas arī dažādas radošās darbnīcas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. jūnijā pulksten 11 paredzēta muzikālā izrāde “Saldi krāsainais brīnums”. Darbosies arī mobilā darbnīca bērniem un vecākiem “Bērnam droša māja”, kas radīta kampaņas “Pārvērt pārdrošību par drošību” laikā. Izglītojošā darbnīca iekārtota kā dzīvojamā platība ar dažādām zonām – virtuvi, vannas istabu un tualeti, guļamistabu. Tās laikā vecākiem kopā ar bērniem būs uzdevums saskatīt un novērst apzināti pieļautas drošības kļūdas, piemēram, pieejamā vietā atstātu sadzīves ķīmiju vai sīkus priekšmetus.

Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa Uzvaras parkā tika atvērta aizvadītā gada vasarā un tur bērni vecumā no viena līdz 12 gadiem var pavadīt laiku septiņos aktīvos un izzinošos laukumos. Aktivitāšu laukumi izbūvēti zonās atbilstoši trīs vecuma grupām. Uzvaras parks ir atvērts katru dienu no pulksten 7 līdz 23.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.