“Jelgava-BJSS” bez līderēm piekāpjas rīdziniecēm

Pirmo zaudējumu Baltijas Basketbola līgas regulārajā čempionātā piedzīvojušas “Jelgava-BJSS” basketbolistes, kas 2.decembrī viesos “Rīdzenes” sporta zālē ar 56:61 piekāpās “Rīga/Juniors-2” vienībai. Jelgavas basketbolistēm pārtrūka četru uzvaru sērija.
Pirmo ceturtdaļu ar 19:17 uzvarēja rīdzinieces, kuras cīņās ved viens no labākajiem Latvijas sieviešu basketbola speciālistiem Aigars Nerips. Otrajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņa, taču abām komandām nevedās metieni no spēles un produktivitāte samazinājās – 14:13 un pēc puslaika “Rīga/Juniors-2” atradās vadībā ar 33:30.
Trešajā ceturtdaļā jelgavnieces turpināja vajāt neveiksmes metienos no spēles, kā arī tika pieļautas četras kļūdas kā rezultātā mājinieces spēja veikt nelielu izrāvienu rezultātā, uzvarot šo spēles nogriezni ar 12:6.
Ceturtajā ceturtdaļā sākās izmisīga pakaļdzīšanās. Harija Zelča un Gundegas Vaščenko vadītās dāmas spēja uzlabot metienu precizitāti un vairāki tālmetieni spēja sasniegt mērķi. Jelgavas spēlētājas uzvarēja ceturtdaļu ar 20:16, taču ar to nepietika, lai svinētu panākumu. “Jelgava-BJSS” piedzīvoja pirmo zaudējumu BBL regulārajā čempionātā ar 56:61.
Jelgavas vienībā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva 14 gadus vecā Tīna Makarova-Makaronoka, kas guva 13 punktus. Diāna Dude guva 11 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem, bet Sindijas Smirnovas kontā desmit punkti.
“Jelgava-BJSS” šoreiz nācās iztikt bez divām savām pamata rotācijas spēlētājām Alisi Karlsoni un vienības rezultatīvo basketbolisti Lauru Zambrāni.