Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā Brigaderes un Gundegas ielā pārbūvēs apgaismojumu

Lai uzlabotu pilsētas infrastruktūru, tiks veikta ielu apgaismojuma tīkla pārbūve Brigaderes ielā un Gundegas ielā, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Darbi sāksies nākamnedēļ, un iedzīvotājiem jāņem vērā, ka uz pārbūves laiku abās ielās diennakts tumšajā laikā nedarbosies ielu apgaismojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AS “Sadales tīkls” sākusi elektropārvades līnijas pārbūvi šajā apkārtnē. Pārbūves gaitā tiek demontēta koka balstu gaisvadu līnija, uz kuras atrodas arī Jelgavas pašvaldības ielu apgaismojuma tīkls. Līdz ar to ir nepieciešams pārbūvēt pašvaldībai piederošo apgaismojumu. Pārbūves rezultāta tiks ierīkota 876 metrus gara kabeļu līnija un uzstādīti 20 balsti ar LED gaismekļiem. Ar jaunajiem LED gaismekļiem elektroenerģijas patēriņš tiks samazināts par aptuveni 65–70 procentiem.

Apgaismojuma tīklu plānots pārbūvēt līdz novembra sākumam.

“Pilsētsaimniecība” vērš uzmanību, ka pārbūves darbu laikā ielu apgaismojums Brigaderes ielā un Gundegas ielā nedarbosies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbus veiks SIA “Mītavas Elektra”. 

Darbu zonā no 22. augusta līdz 28. oktobrim būs ierobežota satiksme Brigaderes ielas posmā no Dambja ielas līdz Draudzības ielai un Gundegas ielā no Brigaderes ielas, Bebru ceļa posmā no Brigaderes ielas līdz Sprīdīšu ielai.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Brigaderes iela
Gundegas iela

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.