Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā grib veidot sieviešu hokeja komandu

Lai Jelgavā attīstītu sieviešu hokeju un nākotnē izveidotu meiteņu un/vai sieviešu komandu, meitenes un sievietes tiek aicinātas uz treniņiem. Pirmais treniņš paredzēts 12. februārī pulksten 10 Pasta salas slidotavā, bet interesentes aicinātas iepriekš pieteikties, aizpildot HK “Zemgale/LLU” mājaslapā pieejamo anketu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz treniņiem tiek aicinātas ieinteresētas meitenes un sievietes bez vecuma ierobežojuma un bez priekšzināšanām hokejā. Dalība treniņos ir bez maksas, tāpat tiks nodrošināts nepieciešamais minimālais ekipējums – slidas, ķivere un nūja. “Mūsu ilgtermiņa mērķis ir Jelgavas hokeja sistēmā izveidot arī meiteņu un sieviešu komandu,” norāda HK “Zemgale/LLU” direktors Aivars Zeltiņš, skaidrojot, ka primārais ir saprast, cik Jelgavā būtu interesentu un kādas ir viņu prasmes, un pēc tam jau varēs sākt domāt par komandas izveidi. “Iespējas ir. Latvijā ir gan meiteņu, gan sieviešu komandas. Sieviešu komandas startē Baltijas sieviešu čempionātā, bet meiteņu komandas – Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā kopā ar zēniem ar atvieglotiem noteikumiem,” viņš stāsta.

Pagaidām treniņi notiks Pasta salas slidotavā. Pirmais treniņš būs 12. februārī pulksten 10, otrais – 19. februārī pulksten 10. Interesentes vispirms aicinātas aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama HK “Zemgale/LLU” mājaslapā hkzemgale.lv.

Ar meitenēm un sievietēm strādās treneris Miks Golubovičs, kurš ir arī Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka līdz šim Jelgavā pastāvīgas sieviešu hokeja komandas nav bijis. Jelgavas Ledus sporta skolā gan trenējas vairākas meitenes, kuras spēlē zēnu komandā, kā arī bija izveidota apvienotā sieviešu komanda “L&L/JLSS”, kas startēja Latvijas sieviešu hokeja čempionātā.

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.