Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā ielūdz uz koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”

Sestdien, 12. novembrī, pulksten 14 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”. Koncerta programmu tradicionāli veido galvenokārt Jelgavas mazākumtautību kolektīvu priekšnesumi, tādējādi apliecinot Jelgavā dzīvojošo mazākumtautību patriotismu pret savu pilsētu un savu zemi – Latviju, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā klausītājus ar dziesmām, dejām un dzejas lasījumiem priecēs Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi un pieaicinātie viesi. Šogad kopā ar mazākumtautību biedrību kolektīviem ar muzikālo sveicienu pasākumā uzstāsies Jelgavas Latviešu biedrības pārstāvji, Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņi (pasniedzēja Marija Vasiļjeva) un citi mākslinieki.

Mazākumtautību kolektīvu sveiciens Latvijai “Caur trejdeviņiem gaismas lokiem” Jelgavā tiek rīkots jau vairāk nekā 10 gadus. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Koncertu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” kopā ar biedrību “Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori informē, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļvietnē un sociālajos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai, nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.