Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā izsludināta pieteikšanās Adventes un Ziemassvētku ieskaņas tirdziņam

Iezīmējot Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laika sākumu, pilsētā tiek organizēts tirdziņš, kas piepildīs Hercoga Jēkaba laukumu 27. novembrī no pulksten 14 līdz 19. Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 16. novembrim vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties aicināti individuālie pārtikas un nepārtikas produktu ražotāji, pārstrādātāji un tirgotāji, kuru produkcija saistīta ar svētku tematiku vai izmantojama Ziemassvētku dāvanu komplektēšanā, piemēram, eglīšu un Adventes vainagu tirgotāji, piparkūku cepēji, vilnas zeķu un cimdu adītāji, dekoru ražotāji, vīna, šokolādes dzērienu tirgotāji u.c. Tāpat, atmosfēras rosināšanai Hercoga Jēkaba laukumā, aicināti pieteikties arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji un mazās kafejnīcas.

Tiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties Adventes un Ziemassvētku ieskaņas tirdziņā, veikt sabiedriskās ēdināšanas – izbraukumu kafejnīcas pakalpojumus vai pārdot savu produkciju, jāiesniedz aizpildīta pieteikuma veidlapa. Pirms pieteikšanās, pašvaldība lūdz izlasīt nolikumu.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.