Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā izsludināts konkurss par vasaras kafejnīcas un SUP dēļu nomas punkta izveidi Lielupes labā krasta pludmalē

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi īstermiņa zemes nomas tiesību izsoles, aicinot pieteikties komersantus, kuri turpmākās divas vasaras sezonas pilsētas centrālajā pludmalē – Lielupes labajā krastā Krasta ielā 9 – apmeklētājiem vēlas nodrošināt vasaras kafejnīcas un SUP dēļu nomas pakalpojumus, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras kafejnīcai atvēlētais zemesgabals ir 230 kvadrātmetrus liels un paredzēts viegli saliekamu un izjaucamu pagaidu konstrukciju izvietošanai. Zemesgabalam nav ūdens pieslēguma. Tā kā kafejnīca atrodas pludmales zonā, pašvaldība izvirzījusi vairākus kritērijus, kas uzņēmējam būs jāņem vērā: dzērienus un uzkodas aizliegts pārdot stikla tarā; jāizmanto vienreizlietojamie trauki; no alkoholiskajiem dzērieniem atļauts tirgot alu, sidru, vīnu un dzirkstošo vīnu. Zemesgabals tiek iznomāts uz divām sezonām – no 2022. gada 15. aprīļa līdz 15. septembrim un no 2023. gada 15. aprīļa līdz 15. septembrim.

Savukārt SUP dēļu nomas punkta izveidei pludmalē paredzēts 60 kvadrātmetrus liels zemesgabals, uz kā drīkst izvietot vieglas konstrukcijas konteineru. Nomas tiesības abas vasaras sezonas būs spēkā no 1. maija līdz 30. septembrim.

Izsoles notiek rakstveidā, un katrā noteiktā sākuma nomas maksa ir 60 eiro par abām sezonām kopā bez PVN. Interesenti piedāvājumus var iesniegt līdz 12. aprīlim – SUP dēļu nomas punkta izsole noslēgsies pulksten 16, bet vasaras kafejnīcas vietas nomas izsole noslēgsies pulksten 16.30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izsoles noteikumiem par vasaras kafejnīcu un nepieciešamajiem iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties ŠEIT, bet ar zemes nomas nosacījumiem SUP dēļu nomas punkta izveidei – ŠEIT.

Piedāvājumu var iesniegt Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14. Organizatorisku jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa tālruni 63005568.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.