Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā no 1.novembra un nākamā gada 1. maija pieaugs maksa par ūdeni un kanalizāciju

“Jelgavas ūdens” ūdensapgādes pakalpojuma tarifs Jelgavas pilsētā un Raubēnu ciemā no 1.novembra līdz 2023.gada 30.aprīlim būs 1,2 eiro kubikmetrā, bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,48 eiro kubikmetrā. Salīdzinot ar esošajiem tarifiem, kas ir spēkā no šā gada 1.augusta, ūdensapgādes pakalpojuma tarifs pieaugs par 0,2 eiro kubikmetrā, bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs – par 0,25 eiro kubikmetrā, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus no 2023.gada 1.maija ūdensapgādes pakalpojuma tarifs būs 1,22 eiro kubikmetrā, bet kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,52 eiro kubikmetrā.

Vērtēšanas laikā komersants iesniedza tarifu projektu veidojošo izmaksu pamatojošos dokumentus un tarifu projekta precizējumus. Rezultātā, salīdzinot ar sākotnēji SPRK vērtēšanai iesniegto, ūdensapgādes pakalpojumu tarifu komersants palielināja par 0,03 eiro un kanalizācijas pakalpojumu tarifu par 0,04 eiro, kā arī iesniedza otru tarifu projektu periodam no 2023.gada 1.maija, savā paziņojumā skaidro SPRK.

SPRK tarifus apstiprina bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), norādītie tarifi ir bez PVN.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.