Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā noskaidroti labākie basketbola soda metienu izpildītāji

Foto: Jelgavas Sporta servisa centrs (no kreisās: Kristaps Drulle, Jānis Grēvels, Marta Pelša, Salvis Fiļipovs)

Piena, maizes un medus svētku laikā Jelgavā, Pasta salas slidotavā, notika basketbola soda metienu konkurss. Tajā uzvarēja Kristaps Drulle un Marta Pelša, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Soda metienu konkursā varēja piedalīties ikviens jelgavnieks un pilsētas viesis bez vecuma ierobežojuma un bez iepriekšējas pieteikšanās. Dalībnieki sacentās divās grupās: vīrieši un sievietes bez vecuma ierobežojuma. Katram dalībniekam bija jāizpilda 12 basketbola soda metieni. Uzvarēja tas, kurš iemeta visvairāk soda metienu. Vienāda rezultāta gadījumā augstāka vieta bija tam dalībniekam, kurš iemeta vairāk metienu pēc kārtas. Katrs dalībnieks konkursā drīkstēja piedalīties divas reizes.
Vīriešu konkurencē ar precīziem visiem 12 soda metieniem uzvarēja Kristaps Drulle. Pa 11 metieniem trāpīja Jānis Grēvels un Salvis Fiļipovs, bet, tā kā Jānim pēc kārtas trāpīto metienu sērija bija garāka nekā Salvim (Jānis iemeta pēc kārtas 11 metienus, Salvis – septiņus), otro vietu konkursā ieguva Jānis, Salvim – trešā vieta.
Sieviešu konkurencē ar desmit precīziem metieniem uzvarēja Marta Pelša. Arī sieviešu grupā otro un trešo vietu izšķīra precīzo metienu sērija, jo gan Amanda Budze, gan Samanta Grigorjeva pavisam realizēja septiņus soda metienus. Garāka pēc kārtas iemesto metienu sērija bija Amandai – pieci metieni –, un viņai otrā vieta. Samanta pēc kārtas iemeta četrus metienus un konkursā izcīnīja trešo vietu.

Konkursu organizēja Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.