Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā notiks atceres pasākums Čornobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem

Šogad aprit 36 gadi, kopš Ukrainā notika traģiskā Čornobiļas atomelektrostacijas (AES) avārija. Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada pašvaldība 25. aprīlī pulksten 14 (reģistrācija no pulksten 13.30) Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra zālē Svētes ielā 22 uz atceres pasākumu aicina Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekus. Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki no Jelgavas novada var pieteikties ikgadējam pabalstam rehabilitācijai 50 eiro apmērā, informē Jelgavas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā klātesošos uzrunās abu pašvaldību vadības pārstāvji un biedrības “Latvijas savienība “Černobiļa”” prezidents Arnolds Ārvaldis Vērzemnieks. Ar sirsnīgiem muzikāliem priekšnesumiem pasākumu kuplinās grupa “Tirkizband”. Pasākumu organizē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde un Jelgavas novada Sociālais dienests.

Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem, kuri savu pamata dzīvesvietu deklarējuši Jelgavas novada administratīvajā teritorijā, ir noteikts ikgadējs pabalsts rehabilitācijai 50 eiro apmērā. Lai to saņemtu, personai ar iesniegumu jāvēršas Jelgavas novada Labklājības pārvaldē. Iesnieguma veidlapa pabalsta piešķiršanai pieejama Labklājības pārvaldē vai elektroniski – mājaslapā www.jelgavasnovads.lv, sadaļā “Pašvaldība” – “Saistošie noteikumi” – “Sociālā drošība”.

Iesniegumā obligāti jānorāda kredītiestādes konta numurs, uz kuru pārskaitīt pabalstu, kā arī Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecības numurs. Aizpildītu iesniegumu var atdot Labklājības pārvaldē Stadiona ielā 10, Ozolniekos vai sava pagasta pārvaldē, kas pēcāk iesniegumu nodos Jelgavas novada Labklājības pārvaldei, kā arī nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi ieva.brige@jelgavasnovads.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc Labklājības pārvaldes rīcībā esošiem datiem, Jelgavas novadā ir 64 Čornobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.