Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā notiks Zemessardzes mācības

7. maijā Jelgavā bijušajā lidlauka teritorijā notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona zemessargu plānveida mācības mīnmetēju vada iemaņu uzturēšanai, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības norisināsies no pulksten 9 līdz 18 un to laikā plānots izmantot apvidus tehniku. Iedzīvotājiem jārēķinās, ka pa autoceļiem līdz bijušā lidlauka teritorijai iespējama militārā transporta īslaicīga pārvietošanās. Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Zemessargu mācību uzdevumu izpilde notiek ar Jelgavas pilsētas pašvaldību saskaņotā teritorijā.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt pa tālruni 25424404, rakstīt uz e-pastu: 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet uz e-pastu: esizemessargs@mil.lv. Vairāk informācijas tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 līdz 60 gadiem, ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un sākotnējo fizisko sagatavotību. Ar kandidātu prasībām var iepazīties tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.