Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā Pētera ielas posms gar bijušo policiju atvērts divvirzienu satiksmei

Valsts policija atstājusi telpas Pētera ielā 5 un darbu turpina Satiksmes ielā 2A, Atmodas ielā 19, Katoļu ielā 8A un Akadēmijas ielā 3. Tādējādi Pētera ielas posms no Lielās ielas līdz Svētes ielai tiek atvērts divvirzienu satiksmei. Taču satiksmes organizācija Svētes un Pētera ielas krustojumā pagaidām netiks mainīta, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksmes organizācijas izmaiņas Pētera ielas posmā jau 2022. gada decembrī izskatītas un saskaņotas Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas sēdē. Komisija lēma atvērt satiksmi minētajā posmā, tiklīdz policija no Pētera ielas 5 būs pārcēlusies uz jaunajām telpām, un uzdeva iestādei “Pilsētsaimniecība” izstrādāt satiksmes kustības izmaiņu shēmu. Satiksmes organizācijas izmaiņas ieviestas 27. janvārī.

Pētera ielas posmā no Lielās ielas līdz Svētes ielai un tuvākajos krustojumos ir demontētas ceļa zīmes Nr.302 “Braukt aizliegts”.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka iepriekš gar policijas ēku automašīnas varēja novietot abās ielas pusēs. Taču līdz ar divvirzienu satiksmes atvēršanu automašīnas atļauts novietot tikai vienā ielas pusē – māju nepāra numuru pusē no Lielās ielas līdz Pētera ielai transportlīdzekļus nedrīkst novietot. Tur izvietotas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētes un Pētera ielas krustojumā satiksmes organizācija pagaidām netiks mainīta, tas ir, pa Svētes ielu braucošajiem pirms Pētera ielas šķērsošanas ir jāaptur transportlīdzeklis pie stoplīnijas (ceļa apzīmējums Nr.929), ja stoplīnija nav redzama, tas jāaptur tieši pirms ceļa zīmes Nr.207 “Neapstājoties tālāk braukt aizliegts”, savukārt Pētera iela, tāpat kā iepriekš, būs galvenā iela.

Satiksmes organizācija šajā krustojumā atkārtoti tiks izvērtēta pavasarī.

“Pilsētsaimniecība” aicina autobraucējus būt vērīgiem, sekot izvietotajām ceļa zīmēm un jaunajai satiksmes kustības kārtībai.

Foto: Jelgava.lv, “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.