Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā pie skolām dežurēs policisti; ierobežos braukšanas ātrumu

29. augustā Jelgavā stāsies spēkā maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumi pie pilsētas izglītības iestādēm tajos ielu posmos, kur tie nav ieviesti pastāvīgi. Savukārt 1. septembrī, rūpējoties par skolēnu drošību, dežūras pie skolām sāks policisti, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka pagaidu ceļa zīmes, kas līdz 40 kilometriem stundā ierobežo maksimālo braukšanas ātrumu, būs izvietotas pie Pārlielupes pamatskolas Loka maģistrālē no Vecā ceļa līdz Bērzu ceļam; pie “Jundas” Zemgales prospekta krustojumā ar Sporta ielu; pie Bērnu un jaunatnes sporta skolas Lapskalna ielā no Kazarmes ielas līdz Liepu ielai; pie Tehnoloģiju vidusskolas Mātera ielā no Raiņa ielas līdz Sudrabu Edžus ielai. Pagaidu ceļa zīmes, lai gādātu par skolas vecuma bērnu drošu pārvietošanos, sākoties skolas laikam, būs spēkā līdz 18. septembrim.

Tāpat, tuvojoties mācību gadam, tiks atjaunoti stāvēšanas ierobežojumi stāvlaukumos pie ēkas Mātera ielā 30, kur atrodas Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Vasaras brīvlaikā tie bija atcelti. 

Savukārt pie citām pilsētas izglītības iestādēm jau ir stacionāras ceļa zīmes un ātrumvaļņi, kas ierobežo maksimālo braukšanas ātrumu līdz 30 vai 20 kilometriem stundā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ik gadu, 1. septembrī dežūras pie skolām sāks Jelgavas Pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policiju, divu nedēļu garumā īpašu uzmanību pievēršot ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai pie izglītības iestādēm. Tāpat līdz ar jauno mācību gadu skolās darbu atsāks Pašvaldības policijas Patruļpolicijas nodaļas inspektori, lai nodrošinātu kārtību un skolēnu drošību izglītības iestādēs un to teritorijā.

Foto: Jelgava.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.