Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā piekto gadu notiks vieglatlētikas sacensības bērniem

Maija beigās Jelgavā jau piekto reizi notiks starptautiskas sacensības vieglatlētikā bērniem. Dalībnieku pietiekumus var iesniegt līdz 26. maija pulksten 12. Jelgavas sporta skolu un klubu bērni sacensībās var piedalīties bez dalības maksas, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem notiks 31. maijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā. Sacensību sākums – pulksten 11. “Šogad starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem Jelgavā notiks jau piekto gadu. Lai sportisti Latvijas, Eiropas un pasaules mēroga sacensībās varētu uzrādīt augstus rezultātus un izcīnīt medaļas, ir būtiski uzkrāt sacensību pieredzi. Sacensībās sportisti mācās pārvarēt stresu, sakoncentrēties uz konkrēto brīdi, lai parādītu maksimālo rezultātu, tāpat ir lielāka konkurence, kas arī dzen uz priekšu,” stāsta sacensību organizatore Aļona Fomenko.

Sacensībās piedalīsies 2009.–2011. gadā dzimuši bērni šādās grupās: 2009. gadā dzimuši zēni un meitenes, 2010. gadā dzimuši zēni un meitenes, 2011. gadā dzimuši zēni un meitenes. Katrs dalībnieks drīkst startēt trīs individuālās disciplīnās un stafetē. Sacensības notiks astoņās disciplīnās: 60 metru skrējiens, 60 metru barjerskrējiens, 300 metru skrējiens, 6000/1000 metru skrējiens, tāllēkšana, augstlēkšana, bumbiņas mešana, jauktā 4×100 metru stafete.

Pieteikties sacensībām var Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) mājaslapā www.athletics.lv līdz26. maija pulksten 12. Sportisti vai organizācijas, kam nav piekļuves datu LVS sistēmai, pieteikumu var iesūtīt pa e-pastuliaana_1203@inbox.lv.Dalības maksa ir pieci eiro, bet Jelgavas pilsētas sporta skolu un klubu audzēkņi no dalības maksas ir atbrīvoti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka sacensību laikā gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem būs apskatāms stends par Jelgavas vieglatlētikas rekordiem jauniešu, junioru un pieaugušo vecuma grupās. “Iespējams, kādam jaunajam sportistam tā būs papildu motivācija trenēties vēl cītīgāk,” piebilst A.Fomenko.

Sacensības organizē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā Jelgavas Vieglatlētikas klubu.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.