Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā remontē avārijas bedres

Paaugstinoties gaisa temperatūrai, ir iestājies atkusnis, kā rezultātā grants seguma ceļi pārmitrinās un braukšanas apstākļi pasliktinās, bet uz asfaltētām ielām pastiprināti veidojas bedres. Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka, lai novērstu satiksmei bīstamas situācijas, šobrīd tiek veikts avārijas bedrīšu remonts asfaltētajās ielās, bet grants ceļu segumu varēs uzlabot tikai, kad tas apžūs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Asfaltētajās ielās tiek organizēts avārijas bedrīšu, kas ir lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par 5 centimetriem, remonts ar auksto asfaltbetonu. Avārijas bedrītes jau labotas Miera ielā, Aizsargu ielā, Aviācijas ielā, Garozas ielā, Meiju ceļā, Lapskalna ielā, Ganību ielā, Rīgas ielā un Lielajā ielā uz Driksas un Lielupes tiltiem. Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, tiek veikta regulāra ielu apsekošana, lai nepieciešamības gadījumā organizētu ielu un ietvju stāvokļa uzlabošanu.

“Pilsētsaimniecība” aicina satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem un autobraucējiem būt piesardzīgiem, rēķināties ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un ieplānot ilgāku laiku ceļā.

Lūgums iedzīvotājiem līdzdarboties un ziņot par problēmām, zvanot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.