Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā remontē bedres

Šonedēļ Jelgavā sākts plānveida asfaltbetona bedrīšu remonts ar karsto asfaltu. Darbi ir sākti Rīgas ielā no Kalnciema ceļa puses un secīgi turpināsies Lielās ielas posmā starp tiltiem un Rīgas ielu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bedrīšu remontu veiks arī Meiju ceļā, Aizsargu ielā, Miera ielā, Blaumaņa ielā, Pasta ielā, Pulkveža Brieža ielā, Krišjāņa Barona ielā, Pilssalas ielā, Cukura ielā, Lapskalna ielā, Katoļu ielā un darbi turpināsies citās asfaltbetona seguma ielās. Tāpat bedrīšu remontu plānots veikt arī pašvaldības īpašumā esošajos iekšpagalmu ceļos un koplietošanas brauktuvēs.

Veicot plānoto bedrīšu remontu, tiek pielietota pilnā asfaltēšanas tehnoloģija un nepilnā asfaltēšanas tehnoloģija. Bedrīšu remonts ar nepilno tehnoloģiju ir bedrīšu aizpildīšana ar asfalta maisījumu, iepriekš iztīrot bedri no netīrumiem, bet bez bedrīšu malu sagatavošanas tās apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot. Savukārt bedrīšu remonts ar pilno tehnoloģiju ir bedrīšu aizpildīšana ar asfalta maisījumu, pirms tam apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot bedrīšu malu kontūras, asfalta atlikumus un sakrājušos netīrumi iztīrot no bedres ar gaisa strūklu. Pilnā tehnoloģija tiek izmantota uz ceļiem, kuru segums ir labā stāvoklī.

Foto :”Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. Vecais andžs savā pneimopiekares voļvā vēl nav pamanījis, ka rīgas iela no kalnciema pielas līdz čakstes bulvārim ir izjukusi??? Vai ar pārasfaltēšanu sāks nodarboties pēdējā gadā pirms vēlēšanām?

    5
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.