Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā rotaļu laukumā Asteru ielā 16 sākta rotaļu iekārtu nomaiņa

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šonedēļ sākta rotaļu iekārtu nomaiņa Asteru ielas 16 pagalma rotaļu laukumā. Tiek noņemtas neatbilstošas un nolietojušās iekārtas, smilšu kaste, balansieris un šūpoles. Darbu vieta ir norobežota. Lūgums rūpēties par bērnu drošību, atrodoties darbu zonas tuvumā, kā arī neiet laukumā aiz nožogojuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rotaļu laukumā tiks uzstādītas jaunas iekārtas: rotaļu komplekss, kas sastāv no savienotām platformām ar sieniņām, slidkalniņa lielākiem bērniem un slidkalniņa mazākiem bērniem, ugunsdzēsēja stieņa šļūkšanai, alpīnisma sienas, kāpelēšanas sienas ar iestrādātām četrām kvadrāta formas turēšanās vietām, rotaļu sieniņas ar tajā iestrādātu spēļu pulksteni, zviedru sienas, divās virvēs iekarināta vingrošanas stieņa, virvēs iekarinātiem diviem vingrošanas riņķiem un horizontālas tīklu sistēmas, kurā sēdēt vai karāties. Tāpat rotaļu laukumā tiks uzstādīts jauns šūpoļu rāmis ar gumijas sēdekli un zīdaiņu krēsliņu un smilšu kaste.

Šogad pilsētā, atbilstoši pavasarī izstrādātajam plānam, pakāpeniski veic neatbilstošo un bīstamo labiekārtojuma elementu – soliņu, rotaļu vai aktīvās atpūtas iekārtu noņemšanu, kas atrodas uz pašvaldības īpašumā esošas zemes.

Par konstatētām bīstamības pazīmēm vai bojājumiem kādā no bērnu rotaļu vai aktīvās atpūtas laukumiem, kā arī iekšpagalmos esošiem labiekārtojuma elementiem iedzīvotāji aicināti nekavējoties informēt Pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto un informācija: iestāde “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.