Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā sāk jaunās tirgus ēkas montāžu

Jelgavas jaunā tirgus paviljona būvlaukumā sākušies ēkas montāžas darbi. Šobrīd tiek uzslietas kolonnas, lai pēc tam varētu montēt sienu un jumta konstrukcijas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma “Termināla tirgus” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Šalajevs informē, ka, neskatoties uz dažādiem ierobežojumiem, ko izraisīja Covid-19 pandēmija, problēmām ar būvmateriālu piegādi un pamatīgu būvmateriālu cenu kāpumu pagājušajā gadā, jaunā tirgus būvniecība turpinās: “Šobrīd ir pabeigti praktiski visi zemes darbi – izbūvēti ēkas pamati, inženierkomunikācijas, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, lietusūdens kanalizācijas tīkli, kā arī gājēju tunelis. Tagad notiek virszemes darbi, un jau tuvākajā laikā varēs sākt arī ēkas sienu montāžu. Tirgus darbu jaunajā ēkā sāks šogad.”

Jāatgādina, ka projekta būvdarbu sākotnējās izmaksas bija paredzētas aptuveni seši miljoni eiro. Jaunā tirgus paviljona ēka būs divstāvu – 1. stāvā atradīsies labiekārtotas tirdzniecības vietas, atsevišķi nodalot pārtikas un citu preču tirgus daļu, savukārt ēkas 2. stāvā būs tirgus administrācijas telpas, kā arī atsevišķas telpas nomniekiem. Abu stāvu kopējā platība ir 4354,3 kvadrātmetri. Tāpat teritorijā tiks izbūvēta autostāvvieta 218 automašīnām un 88 velonovietnes. Starp stāvlaukumu un tirgus paviljonu būs labiekārtota teritorija, kur paredzēta āra tirdzniecības nojume ar kopējo platību 629 kvadrātmetri un apmeklētāju atpūtas un bērnu rotaļu zona.

Paralēli tirgus būvniecībai “Termināla tirgus” turpina darbu pie objekta otrās daļas realizācijas. Tirgus attīstības koncepcija ir sadalīta divās daļās, vispirms uzsākot tirgus paviljona un autostāvvietas izbūvi, bet pēc tam – tirdzniecības un izklaides centra un autoostas būvniecību.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.