Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā sākas publiskā apspriešana par ieceri Klijēnu ceļā 7E būvēt atkritumu laukumu

9. februārī sākas publiskā apspriešana par būvniecības ieceri Jelgavā, Klijēnu ceļā 7E izbūvēt atkritumu savākšanas, šķirošanas, pārkraušanas un īslaicīgas uzglabāšanas vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskā apspriešana par šo būvniecības ieceri ilgs līdz 10. martam, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Publiskās apspriešanas informatīvie materiāli un informācija par būvniecības ieceri ir apskatāmi tīmekļa vietnē www.herlig.eu, kā arī Jelgavas pilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā līdzdalība.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 28. februārī pulksten 10. Lai nodrošinātu valstī noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, sanāksme noritēs attālināti, izmantojot tiešsaistes sarunu rīku videokonferenču platformā “Zoom”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos dalībai prezentācijā, līdz 28. februāra pulksten 9 interesentiem jānosūta pieteikums uz e-pastu buvvalde@dome.jelgava.lv, tēmā norādot “Publiskās apspriešanas prezentācija: Atkritumu savākšanas, šķirošanas, pārkraušanas un īslaicīgas uzglabāšanas vieta Klijēnu ceļā 7E, Jelgavā, LV-3002”, e-pastā minot arī savu vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts ielūgums un aktivizētā saite uz prezentāciju.

Aptaujas lapas un rakstiskas atsauksmes ir iesniedzamas Jelgavas pašvaldības Būvvaldē Lielajā ielā 11 vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesūtot uz e-pastu: buvvalde@dome.jelgava.lv. Iesniegumā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese, bet juridiskām personām jānorāda nosaukums, adrese un reģistrācijas numurs un tas jāizdara līdz 10. martam.

Foto: projekta infografika

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.