Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā sākusies tirgotāju pieteikšanās Piena, maizes un medus svētku gadatirgum

27. augustā Jelgavā norisināsies 22. Vispārējie Piena, maizes un medus svētki un 20. “Baltais” Piena paku laivu regate, kā arī sporta aktivitātes un koncerti. Šodien, 1. augustā, sākusies tirgotāju pieteikšanās tirdzniecības un izklaides aktivitāšu sektorā, kas ilgs līdz 20. augustam, vai kamēr brīvas tirdzniecības vietas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībai gadatirgū, kas norisināsies Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, pieteikumi gaidīti no piena, maizes un medus produktu ražotājiem, tirgotajiem un amatniekiem, kuru ražojumi izmantojami minēto produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā.

Svētku gadatirgus Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama notiks no pulksten 11 līdz 17. Pieteikšanās līdz 20. augustam, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas.

Pieteikties gadatirgum, iepazīties ar gadatirgus nolikumu var mājaslapā festivali.jelgava.lv sadaļā “Pieteikšanās”, “Pieteikšanās Piena, maizes un medus svētkiem”. Nolikums pieejams arī ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka Pasta salā no pulksten 11 līdz 23 šajā dienā paredzētas sporta aktivitātes, vakara programma un Driksā – “Baltais” Piena paku laivu regate. No 1. augusta pieteikties aicināti arī ēdinātāji, kafijas, saldējumu, saldējuma kokteiļu tirgotāji, kuri tirdzniecību veic no tirdzniecības treileriem, un ir vēlme 27. augustā tirgoties Pasta salā.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.