Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā siltina ZRKAC ēkas nerenovēto daļu

Sākta Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) ēkas Svētes ielā 33 nerenovētās daļas siltināšana. Darbiem jābūt pabeigtiem līdz nākamā gada rudenim, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu projektā “Ēkas daļas Svētes ielā 33, Jelgava, energoefektivitātes paaugstināšana”, tiek siltināta tā ēkas daļa, kurā šobrīd atrodas kafejnīca un iestādes darbinieku kabineti. Galvenais projekta mērķis ir paaugstināt pašvaldības ēkas energoefektivitāti, samazinot iestādes siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas, kā arī iegūt vienotu ēkas izskatu. “Šai ēkai 2004. gada nogalē tika uzcelta piebūve – tajā atrodas iestādes Lielā zāle un Mazā zāle un galvenā ieeja. Veicot šos pārbūves darbus, lielākā daļa iestādes ēkas tika renovēta. Pārmaiņas no ārpuses nav piedzīvojis vien korpuss, kas atrodas blakus automašīnu stāvlaukumam. Tajā atrodas kafejnīca un iestādes administrācijas telpas. Priecājamies, ka beidzot ir izdevies piesaistīt finansējumu, lai pilnībā sakārtotu ēku. Ieguvums būs ne tikai vienots ēkas izskats, bet arī būtiski uzlabota energoefektivitāte,” atzīst ZRKAC direktore Sarmīte Vīksna.   

Pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes projektu vadītāja Dominika Kristmane stāsta, ka projekts paredz plakanā jumta siltināšanu virs kafejnīcas, nerenovētās ķieģeļu ēkas siltināšanu, logu nomaiņu, kā arī apkures sistēmas rekonstrukciju un sabalansēšanu un siltummezgla darbības uzlabošanu. Šos darbus plānots paveikt līdz nākamā gada rudenim.

Darbus objektā saskaņā ar iepirkumu veic SIA “Konstants”, būvuzraudzība atklātā konkursā uzticēta SIA “WU6”, bet autoruzraudzība – SIA “Komunālprojekts Jelgava”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 316 842,61 eiro, no tām 186 194,90 eiro ir ERAF finansējums, 8214,47 eiro valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 122 433,24 eiro Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.

Piesaistīto atbalstu no ERAF līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.