Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgava turpina atbalsta sniegšanu sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem Ukrainā

Nākamotrdien Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem Ukrainā iecerēts nogādāt jaunu palīdzības kravu no Jelgavas, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpinot atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus, jelgavnieki var sarūpēt pirmās nepieciešamības, sadzīves un medicīnas preces, kas nepieciešamas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem.

Ukraiņiem nepieciešami maisījumi zīdaiņiem, sausā pārtika, konservi, produkti ar ilgu uzglabāšanas laiku. Vajadzīgi arī tūrisma paklājiņi, pledi, guļammaisi, teltis, termoveļa, jauni dvieļi, zeķes, ceļgalu aizsargi higiēnas preces, jauna apakšveļa, autiņbiksītes bērniem un pieaugušajiem.

Ziedot iespējams arī lādētājus, mobilos telefonus, dīzeļdegvielas vai benzīna ģeneratorus, metāla degvielas kannas – gan tukšas, gan ar degvielu. Nepieciešami arī lukturi, baterijas, medicīniskie pārsēji, šļirces un žņaugi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedojumus var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 katru darbdienu no pkst.8 līdz 19, bet 14.aprīlī Sabiedriskais centrs būs atvērts līdz plkst.18.

Jelgavas ukraiņu kultūras centra “Džerelo” priekšsēdētājs Bogdans Timkivs ar pašvaldības atbalstu Ivanofrankivskas iedzīvotājiem līdz šim ir nogādājis jau trīs jelgavnieku sarūpētas palīdzības kravas. Turp aizvesti dīzeļģeneratori, medicīnas preces un medikamenti, bērnu pārtika, autiņbiksītes, higiēnas preces, lukturi, baterijas, spilveni, segas, guļammaisi, pārtika un daudz kas cits.

Timkivs Ukrainas iedzīvotāju vārdā saka lielu paldies ikvienam, kurš sniedzis palīdzīgu roku. “Jelgavnieki ir ļoti dāsni, un katrs šis sūtījums sadraudzības pilsētai ir bijis ļoti vajadzīgs, lai izdzīvotu kara apstākļos. Paldies par atbalstu,” atzīst biedrības vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ziņots, Krievijas armija Ukrainā iebruka 24.februārī, kopš tā laika valstī notiek aktīva karadarbība – okupanti mērķtiecīgi nogalina ne tikai karavīrus, bet arī mierīgos iedzīvotājus.

Foto: Jelgavas pašvaldība un no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.