Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā turpina labot avārijas bedres

Mainīgo laikapstākļu dēļ, kad sals mijas ar atkusni, pastiprināti uz Jelgavas ielām veidojas bedres. Rūpēs par satiksmes drošību, vairākās ielās pilsētā šonedēļ tiek remontētas avārijas bedrītes ar auksto asfaltbetonu. Tādējādi tiek novērstas avārijas situācijas līdz brīdim, kad laikapstākļi ļaus veikt plānveida bedrīšu remontu ar karsto asfaltbetonu. Tas būs iespējams tad, kad vidējā diennakts gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +10 grādiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ja bedres izveidojas lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par 5 centimetriem, tās uzskatāmas par bīstamām, sevišķi uz maģistrālajām un tranzīta ielām. Un tiek organizēta to labošana ar auksto asfaltbetonu.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus un novērstu avārijas situācijas, bedrītes šonedēļ labotas Filozofu ielā, Staļģenes ielā un Sudrabu Edžus ielā.

Avārijas bedrīšu remonts ar aukstā asfalta ieklāšanas tehnoloģiju plānots arī Cepļu ielā pie krustojuma ar Emburgas ielu, Stadiona ielā pie krustojuma ar Robežu ielu, Atmodas ielas divkārtu virsmas posmā, Ganību ielā starp Saldus ielu un Lidotāju ielu, Pulkveža Brieža ielā, Meiju ceļā, Ganību ielā no Satiksmes ielas līdz 1. līnijai, Lielajā ielā starp tiltiem, Rīgas ielā no Lielupes tilta līdz Kalnciema ceļam un pie krustojuma ar Institūta ielu, Dobeles šosejas krustojumā ar Atmodas ielu, Aviācijas ielā, Lapskalna ielā, Tērvetes ielā no Raiņa ielas līdz Rūpniecības ielai, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā, Salnas ielā, Platones ielā, Bauskas ielā un Miera ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bedrīšu remontu pilsētā veic SIA “Kulk”.

Atbildīgie dienesti regulāri apseko pilsētas ielu, tostarp seguma, stāvokli un nepieciešamības gadījumā tiek organizēts bīstamo bedru remonts.

Tāpat par problēmām pilsētas ielu segumā ziņot aicināti arī iedzīvotāji, zvanot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.