Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā turpinās projektu iesniegšana pagalmu labiekārtošanas programmā; pieejamais finansējums – 106 551,88 eiro

Satiksmes iela 35A

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” atgādina, ka turpinās pieteikumu pieņemšana pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā. Šogad ar pašvaldības līdzfinansējumu Satiksmes ielā 35A izbūvēta slēgta atkritumu konteineru novietne, bet drīzumā Pasta ielas 36. nama pagalmā tiks nobruģēts stāvlaukums un sakārtota lietusūdens novades sistēma, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka pirmais pieteikums pagalmu labiekārtošanas programmā šogad saņemts jau martā – SIA “Jelgavas namsaimnieks” ar pašvaldības līdzfinansējumu realizēja atkritumu konteineru novietnes izbūves projektu Satiksmes ielā 35A. Ar pašvaldības atbalstu izbūvēta iežogota, slēgta novietne ar jumtu, un tajā pietiek vietas četriem konteineriem. Tāpat darbu gaitā nobruģēta ietve nokļūšanai līdz atkritumu konteineru novietnei. Būvdarbi šajā objektā ir pabeigti, un to izmaksas, iekļaujot būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi, ir 16 193,55 eiro, tostarp pašvaldības līdzfinansējums 12 577,91 eiro.

Šomēnes saņemts un atbalstīts otrais pieteikums – to iesniedza SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” par labiekārtošanas darbiem Pasta ielā 36. Pagalmā plānots izbūvēt bruģētu stāvlaukumu un sakārtot arī lietusūdens novadi, izmaksās iekļaujot arī būvuzraudzību. Pašvaldības līdzfinansējums šiem būvdarbiem ir 10 870,21 eiro.

Taču pieteikumu pieņemšana turpinās, un pieejamais pašvaldības finansējums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai šim gadam vēl ir 106 551,88 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12. jūlijā spēkā stājas grozījumi saistošajos noteikumos “Par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājam piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”. Tie nosaka, ka līdz ar grozījumiem būvniecības normatīvajos aktos valstī dome palielina līdzfinansējumu tiem labiekārtošanas projektiem, kuru realizācijai ir jāiesniedz paskaidrojuma raksts.

Ar grozījumiem saistošajos noteikumos noteikts lielāks Jelgavas pašvaldības līdzfinansējuma apmērs – līdz 20 000 eiro vienai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai par labiekārtošanas darbiem, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem nepieciešams paskaidrojuma raksts, kā arī lielāks pašvaldības līdzfinansējuma apmērs – līdz 1000 eiro par labiekārtošanas darbu izmaksās iekļaujamām izmaksām, kas saistītas ar būvniecības ieceres dokumentācijas izstādi gadījumos, kad izstrādāts paskaidrojuma raksts.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka projektu iesniegšana pagalmu labiekārtošanas programmā turpinās – šogad to var izdarīt līdz 1. oktobrim. Pieteikums jāiesniedz iestādē “Pilsētsaimniecība” (Pulkveža Oskara Kalpaka iela 16A, Jelgava, LV-3001) personīgi vai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv normatīvajos aktos par elektronisko dokumentu noformēšanu noteiktajā kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar dokumentu sagatavošanas kārtību un saistošajiem noteikumiem var iepazīties mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv.

Foto: Jelgava.lv

Pasta iela 36

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.