Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā un apkārtnē nākamnedēļ notiks militārās mācības “Zibens 2022”

No 4.aprīļa līdz 8.aprīlim Jelgavā un tās apkārtnē notiks Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Štāba bataljona ikgadējās militārās mācības “Zibens 2022”, aģentūru LETA informēja Jelgavas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NBS Štāba bataljona militārās mācības netraucēs iedzīvotāju ikdienu, taču iedzīvotājiem jāņem vērā, ka mācību laikā būs vērojama pastiprināta militārās tehnikas pārvietošanās un pa koplietošanas ceļiem pārvietošanās pārsvarā notiks diennakts tumšajā laikā, informēja pašvaldībā.

Iedzīvotāji aicināti neuztraukties, redzot karavīru vai militārās tehnikas pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību pastāvīgās dislokācijas vietām Jelgavā un tās apkārtnē.

Pašvaldībā skaidroja, ka militāro mācību laikā tiks trenēta un pilnveidota bataljona uzdevumu izpilde pilsētvidē. Mācību laikā netiks izmantota salūtmunīcija un citi kaujas imitācijas līdzekļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai mācībās maksimāli iesaistītu bataljona personālsastāvu, no 4. līdz 11.aprīlim netiks izvietota Godasardze posteņos pie Brīvības pieminekļa un Rīgas pils. Godasardze atsāks pildīt norīkojumus, sākot ar 12.aprīli.

Mācību laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies NBS militārā tehnika. NBS aicina iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties saistībā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos. Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, NBS aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību.

Foto: NBS Štāba bataljons

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.