Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgava uzposta gadumijas svētkiem


Gada nogales svētkos Jelgavas ielas, Hercoga Jēkaba laukums, parki un citas publiskas vietas un ēkas iegūst svētku rotājumus. Kopā ar Lielās egles iedegšanu Pirmajā adventē, 3. decembrī, parkos tiks ieslēgti arī citi gaismas objekti. Gadumijas svētkos savam priekam jelgavnieki aicināti izstaigāt izrotāto pilsētu, vadoties pēc sagatavotās kartes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Hercoga Jēkaba laukumā būs aplūkojama tradicionālā Lielā egle, tai līdzās mirdzēs trīs arkas ar lielajām zvaigznēm. Koku zaros iekārtās LED virtenes izgaismos skvēru iepretim Kultūras namam.

Jauns dekors pilsētniekus šogad priecēs Raiņa parkā – tā būs spirālveida strūklaka, ko veidos LED lampas, un četri LED dekori ar gaismas spuldžu virtenēm, kas iekarinātas koku zaros virs gājēju ejas gar ēku Pasta ielā 32.

Driksas ielas gājēju promenādi rotās gaismas lampiņas bet, sagaidot Ziemassvētkus, tur tradicionāli tiks uzstādīta arī egle, kas šogad tiks papildināta ar jauniem dekorējuma elementiem – rombveida dekorācijām ar sudraba spoguļa efektu. Gājēju ielā plānotas arī trīs interaktīvās vizuālās gaismas projekcijas uz ietves.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielajā ielā, Rūpniecības ielā, Satiksmes ielā, Lietuvas šosejā, kā arī Garozas un Prohorova ielu krustojumā un Pērnavas un Rīgas ielu krustojumā koku zaros un uz balstiem mirdzēs gaismas virtenes.

Pasta salā izgaismosies telpisks buru kuģītis un mirdzošas buras formas dekoriem pie apgaismes balstiem. Jāņa Čakstes bulvāra kokos spīdēs izkarinātas gaismas virtenes.

Dažādu izmēru izgaismoti puzuri ar mirdzošām sniegpārsliņām balstos un uz zemes apskatāmi Stacijas parkā. Sarkanbaltsarkani auseklīši dienas tumšanā daļā iedegsies balstos un Pasta ielas rotācijas aplī un Stacijas ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvaras parkā uzstādīta eglīte ar svētku rotājumiem.

Ziemas dekori Jelgavā

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.