Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā varēs bez maksas nodot automašīnu vecās riepas

Rūpēs par tīru dabu SIA “Zemgales Eko” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “3R” Jelgavas iedzīvotājus 29., 30. aprīlī un 1. maijā aicina bez maksas atbrīvoties no vecajām riepām, nododot tās dalīto atkritumu savākšanas laukumā Paula Lejiņa ielā 6, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laikā no viena transportlīdzekļa (neatkarīgi no pasažieru skaita) bez maksas tiks pieņemtas četras vieglās automašīnas riepas jeb viens riepu komplekts. Iedzīvotājiem būs jāuzrāda transportlīdzekļa reģistrācijas pase, kurā atspoguļota transportlīdzekļa īpašnieka vai turētāja deklarētā adrese, jo bez maksas riepas tiks pieņemtas tikai no Jelgavā deklarētajiem iedzīvotājiem. Riepām jābūt veselām un tīrām no dubļiem. Netiks pieņemtas riepas ar diskiem, kā arī krāsotas riepas.

Riepas tiks pieņemtas dalīto atkritumu savākšanas laukumā Paula Lejiņa ielā 6. Laukuma darba laiks piektdien, 29. aprīlī, sestdien, 30. aprīlī, un svētdien, 1. maijā, būs no pulksten 10 līdz 19. “Šī vides akcija ir atgādinājums, ka rūpes par dabu sākas ar mums pašiem. Priecāsimies, ja, pateicoties šai akcijai, atbildīgo auto īpašnieku skaits augs, līdz ar to mūsu vide būs tīrāka un drošāka,” tā A.Jankovskis.

Jelgavā četras riepas bez maksas varēs nodot tikai trīs dienas. Pārējā laikā dalīto atkritumu savākšanas laukumos tās tiek pieņemtas par samaksu atkarībā no riepas diametra. Maksa par vienas riepas nodošanu ir no 1,90 līdz 2,70 eiro. Papildu informācija par atkritumu nodošanu pieejama mājaslapā www.zemgaleseko.lv.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.