Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā veic Lielupes tilta zemūdens balstu remontu

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šonedēļ sākti Lielupes tilta divu zemūdens balstu betonēšanas remontdarbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


“Pilsētsaimniecības” hidrotehnisko būvju inženiere Ilva Meiere skaidro, ka Lielupes tiltam ir divi upes balsti un divi krasta balsti. Katru gadu Lielupes tiltam tiek veikta galvenā inspekcija un pagājuša gada maijā veikta speciāla inspekcija zemūdens daļai. Inspekcijas gaitā konstatēti bojājumi abiem upes balstiem ledlaužu pusē, kas varētu būt radušies no ūdens līmeņa svārstībām un ledus iešanas triecieniem.

Lai novērstu bojājumus, šonedēļ tiek organizēts šo balstu remonts, aizpildot izdrupumus ar speciālo remontjavu zemūdens darbiem. Lai varētu darbus veikt, pie viena no upes balstiem izvietots pontons, uz kura izvietota augstspiediena tīrīšanas iekārta. Akvalangists veic bojāto vietu attīrīšanu un veidņu piestiprināšanu, pēc tam tiks organizēta betona iepildīšana bojājuma vietās.

Darbus veic SIA “Tilts” un tos plānots pabeigt nedēļas laikā, taču termiņš var mainīties. Tas atkarīgs no attīrīšanas procesā konstatētā bojājuma apjoma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: “Pilsētsaimniecība”, Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.