Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas 4. vidusskolas mūzikas novirzienam – 45

Sestdienas vakarā, Jelgavas 4. vidusskolas mūzikas novirziena absolventi un skolotāji satikās 45 gadu jubilejas salidojumā. Salidojuma oficiālajā daļā, vairāk kā divu stundu garumā, varēja baudīt Jelgavas 4. vidusskolas skolēnu un absolventu uzstāšanos. Savukārt pēc koncerta – absolventu, skolotāju un darbinieku tikšanos skolas gaiteņos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Salidojumā darbojās arī atmiņu klase, brīvās klavieres, karaoke, fotostūris, videosveicienu un atmiņu filmēšana, kā arī varēja veikt ierakstu atmiņu grāmatā.   

Par ilggadēju un profesionālu ieguldījumu Jelgavas 4.vidusskolas mūzikas novirziena izveidošanā un radošu darbu jauniešu muzikālajā izglītošanā Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pasniedza pateicības rakstus Jelgavas 4.vidusskolas direktoram Agrim Celmam, meiteņu kora “Spīgo” diriģentei Līgai Celmai-Kursietei, klavierspēles skolotājai Ingai Lankenfeldei, mūzikas un klavierspēles skolotājai Irinai Osipovai, mūzikas un klavierspēles skolotājai Daigai Rudzītei, direktora vietniekam Gatim Priekulim, mūzikas skolotājam Ingum Leilandam un direktora vietniecei audzināšanas darbā Sanitai Baltiņai.

Skolas lepnums ir kolektīvi, kas kļuvuši visā valstī pazīstami ar snieguma kvalitāti un piedalās skolas, pilsētas un valsts kultūras pasākumos jau 45 gadus – pūtēju orķestris “Rota”, meiteņu kori “Spīgo”, “Spīgo studija”, “Spīgmeitiņas”, zēnu koris “Spīguņi”, vīru koris “Kārkli pelēkie zied”, vokāli instrumentālais ansamblis un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs skolēns, apgūstot mūzikas novirziena mācību programmu, spēlē kādu mūzikas instrumentu. Šajā darbā viņiem palīdz radošas un zinošas skolotājas, kuru sagatavotie audzēkņi ar atzīstamiem rezultātiem piedalījušies dažādos konkursos. 

Foto un informācija: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.