“Jelgavas” basketbolisti no Jēkabpils atgriežas ar uzvaru

Roberts Pāže

“Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas fināla sērijas otrajā spēlē uzvaru izcīnīja basketbola kluba “Jelgava” spēlētāji, kas 6.maijā viesos ar 81:63 pieveica BK “Jēkabpils” un sērijā līdz kādas komandas trīs uzvarām izvirzījās vadībā ar 2 – 0. Sērijas trešā spēle paredzēta otrdien, 10.maijā Jelgavā.

Pirmo ceturtdaļu jelgavnieki iesāka ļoti pārliecinoši, aizvadot to ar augstu metienu precizitāti un izvirzoties vadībā ar 27:12. Otrajā ceturtdaļā vairāk dominēja aizsardzība un spēle izlīdzinājās, ko parāda arī otrā ceturkšņa rezultāts – 16:16.

Trešās ceturtdaļas vidū mājinieki spēja pietuvoties rezultātā 39:43, taču tuvāk viņiem neizdevās tikt un BK “Jelgava” vīri atkal spēja atrauties 65:51 un beigās maču noslēgt ar pārliecinošu uzvaru – 81:63.

Šoreiz produktīvs sniegums Robertam Pāžem, kurš realizēja 10 no 17 metieniem, 5 no 5 soda metieniem un sakrāja 25 punktus, kā arī reģistrēja trīs pārtvertās bumbas. Armands Seņkāns guva 17 punktus un izcīnīja sešas bumbas zem groziem, bet Kristapa Pļavnieka kontā 14 punkti un sešas rezultatīvas piespēles.

Līdz ar šo uzvaru basketbola klubs “Jelgava” “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas fināla sērijā atrodas vadībā ar 2 pret 0 un ir vienas uzvaras attālumā, lai jelgavniekus kronētu par čempioniem.

Sērijas trešā spēle notiks otrdien, 10.maijā Jelgavas sporta hallē. Spēles sākums pulksten 20.