Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa aicina uz “Brīvdienām Uzvaras parkā”

Sestdien, 30. jūlijā, pulksten 11 bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā ar radošajām darbnīcām turpināsies pasākumu cikls “Brīvdienas Uzvaras parkā”. Papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, parkā brīvdienās tiks piedāvāta pasākumu programma bērnu auditorijai visas vasaras garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētājus sagaidīs radošās darbnīcas, rotaļu programmas un muzikālās izrādes, kā arī citi bērnu auditorijai piemēroti bezmaksas pasākumi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Jau šajā sestdienā, 30. jūlijā, bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā paredzētas dažādas radošās darbnīcas.

Arī nākamajās jūnija sestdienās parkā notiks pasākumi bērniem. 6. augustā pulksten 11 paredzēta rotaļu programma ar tēliem Bingu un Sullu. 13. augustā pulksten 11 apmeklētāji aicināti piedalīties rotaļu programmā “Zaķu Banniju našķu grozs”. Savukārt no pulksten 12 līdz 16 bērni un jaunieši aicināti piedalīties “BTA Velozinis Akadēmijā”, ar velosipēdiem pārvarot velo trases elementus. 20. augustā pulksten 11 apmeklētāji aicināti uz muzikālo izrādi “Svētku diena draudzība”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa Uzvaras parkā Jelgavā tika atvērta aizvadītā gada vasarā un tur bērni vecumā no viena līdz 12 gadiem var pavadīt laiku septiņos aktīvos un izzinošos laukumos. Aktivitāšu laukumi izbūvēti zonās atbilstoši trīs vecuma grupām. Uzvaras parks ir atvērts katru dienu no pulksten 7 līdz 23.

Foto: R.Subatovičs/ iestāde “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.