Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bibliotēka “Zinītis” aicina pieteikties Pūcītes skolai

Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” līdz 3. maijam aicina ģimenes, kurās aug trīsgadnieki un četrgadnieki pieteikties bezmaksas nodarbībām Pūcītes skolā, informē bibliotēkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdienās – 14., 21. un 28. maijā bibliotēkā “Zinītis” notiks lasīšanas veicināšanas projekta “Grāmatu starts” nodarbības “Pūcītes skola”. Nodarbību laikā mazie jelgavnieki tiks iepazīstināti ar bibliotēku, piedalīsies izglītojošās, radošās un attīstošās nodarbībās, kas veicina bērnu lasītprieku, lasītprasmi, kā arī personības attīstību.

Noslēguma nodarbības laikā katram mazajam dalībniekam tiks dāvināts īpaši veidots projekta “Grāmatu starts” pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu.

Jāņem vērā, ka vietu skaits nodarbībām ir ierobežots, tāpēc interesentiem iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 63029093.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lasīšanas veicināšanas projektu “Grāmatu starts” organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs, to īsteno LNB Atbalsta biedrība un Latvijas publiskās bibliotēkas.

Foto : Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.