Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bibliotēkas aicina piedalīties akcijā “Noadi zeķu pāri ukraiņu karavīram!”

Jelgavas Pilsētas bibliotēka, Mīezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” līdz 31. oktobrim aicina noadīt zeķu pāri ukraiņu karavīriem. Jelgavas bibliotēku darbinieki iesaistās maratonā un kopā ar pārējiem akcijas dalībniekiem adīs zeķes. Rakstainas, strīpainas vai vienkrāsainas – tam nav lielas nozīmes, informē Jelgavas Pilsētas bibliotēka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā maskēšanās tīklu pīšanas akcija pavasarī, tagad, rudenī, visā Latvijā plašumā vēršas zeķu adīšanas maratons ukraiņu karavīriem. Tā ir lieliska iespēja ikvienam no mums dot artavu kopējā cīņā par brīvību Ukrainā un Eiropā. 

Tāpēc Jelgavas bibliotēku darbinieki paši iesaistās maratonā un aicina arī citus piedalīties adīšanā, zeķēs ieadot savu sirds siltumu, mīlestību un laba vēlējumus.

Akcijā var piedalīties ikviens:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • kuram ir 5 adāmadatas un dzijas kamols;
  • kurš kādreiz skolā ir mācījies adīt un ir gatavs to mēģināt vēlreiz;
  • kurš nespēj dzīvot bez adīšanas un zeķu pāri var noadīt, acis nepamirkšķinot;
  • kurš ar adīšanu ir uz “Jūs”, taču ir gatavs sevi izaicināt un pievārēt vienu zeķu pāri;
  • kurš ar adīšanu ir uz “Jūs”, taču ir gatavs sevi izaicināt un pievārēt vienu zeķu pāri;
  • kurš ir gatavs veltīt savu brīvo laiku, lai sniegtu savu artavu kopējiem mērķiem.

Bibliotēkas darbinieki ir apņēmības pilni izaicināt sevi un līdz 31. oktobrim noadīt vairākus zeķu pārus, un aicina šai iniciatīvai pievienoties arī bibliotēkas lasītājus. Viss, kas jādara – atrodi 5 adāmadatas, dzijas kamolu (vēlams, vilnas) un noadi zeķu pāri (līdz 45. izmēram). Atnes to uz Jelgavas Pilsētas bibliotēku Akadēmijas ielā 26 vai uz jebkuru filiāli – Miezītes bibliotēku Dobeles šosejā 100a, Pārlielupes bibliotēku Loka maģistrālē 17 vai bērnu un jauniešu bibliotēku “Zinītis” Zemgales prospektā 7 līdz 31. oktobrim. Par zeķu nosūtīšanu tālāk parūpēsies bibliotēkas darbinieki.

Foto: canva.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.