Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bibliotēkas bērndārzniekiem un jaunāko klašu skolēniem piedāvā leļļu teātra mazizrādi

Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiālbibliotēkas – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – pirmsskolas izglītības iestādēm un sākumskolām piedāvā leļļu teātra mazizrādi pēc Deivida Mellinga grāmatas “Kur ņemt vienu apkampienu”. Izrādes apmeklējums obligāti iepriekš jāpiesaka, lai saskaņotu konkrētu laiku, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētas bibliotēka informē, ka izrāde, kuru spēlēs bibliotēkas darbinieki, paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī pirmo klašu audzēkņiem. Tā ir par mīlestības meklējumiem un mīļumu, ko var atrast pie vistuvākā.

Teātra skatuve ir samērā liela, tādēļ tā katru mēnesi “dzīvos” kādā no bibliotēkām.

Pirmsskolas iestādes un sākumskolas pieteikt izrādes apmeklējumu bibliotēkā var, sazinoties ar katru bibliotēku. Februārī leļļu izrāde tiks rādīta Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A, un ar bibliotēku var sazināties pa tālruni 63083151, martā teātris notiks Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālā 17, tālrunis 63011829, aprīlī – Jelgavas Pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26, tālrunis 63046587, bet maijā – “Zinītī” Zemgales prospektā 7, tālrunis 63029093.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka izrādi varēs noskatīties bērnudārza grupiņas un skolēnu klases pēc iepriekšējas pieteikšanās, taču atsevišķos gadījumos to būs iespēja redzēt arī kādā bibliotēkas pasākumā, piemēram, Ģimenes dienā.

Izrāde ir bez maksas, vien skatītājiem pašiem jānokļūst izvēlētajā bibliotēkā.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.