Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bibliotēku un muzeju darba laiks Lieldienās

Lieldienu svētku brīvdienās mainīts darba laiks pilsētas bibliotēkām un muzejiem. Apmeklētājus gaidīs Jelgavas Pilsētas bibliotēkas filiāles, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs, kā arī Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Pilsētas bibliotēka apmeklētājiem 15., 16., 17. un 18. aprīlī būs slēgta. Pārlielupes un Miezītes bibliotēka 15. aprīlī, – slēgtas, bet 16. aprīlī apmeklētājus gaidīs no pulksten 10 līdz 16, savukārt 17., 18. aprīlī – slēgtas. Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” 15. aprīlī būs slēgta, bet 16. aprīlī gaidīs apmeklētājus no pulksten 9 līdz 13, savukārt 17. un 18. aprīlī – slēgta.

Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis 15. un arī 16. aprīlī  būs atvērts no pulksten 10 līdz 21, bet 17. un 18. aprīli no pulksten 11 līdz 21. Jāpiebilst, ka ierasti pirmdienās tornis apmeklētājiem ir slēgts, bet šoreiz – Otrajās Lieldienās – tas būs atvērts, dodot iespēju interesentiem brīvdienā apskatīt tornī eksponētās izstādes un palūkoties uz Jelgavu no stiklotās skatu platformas. Atgādinām, ka šobrīd tornī norit vēstures ekspozīciju nomaiņa, tāpēc ekspozīcijas apmeklētājiem nav pieejamas. Māja Vecpilsētas ielā 14 Lieldienu brīvdienās – no 15. līdz 18. aprīlim – būs slēgta.

Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs, kā arī Ā.Alunāna memoriālais muzejs 15. aprīlī slēgti, savukārt 16. aprīlī – atvērti no pulksten 10 līdz 16, bet 17. un 18. aprīlī – slēgti. Jāpiebilst, ka Ā.Alunāna muzejā no pulksten 13 līdz 14 ir noteikts pusdienas laiks.

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.