Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas bigbends svētkos dāvina koncertieraksta “Sniegavīru triumfs” pirmizrādi

Kopā ar mūziķiem svētku noskaņu palīdzēs uzburt solisti Ieva Kerēvica un Normunds Rutulis.

Ziemassvētki ir brīnumu un pārsteigumu laiks. Ienesot svētkus ikvienā mājā, 21. decembrī pulksten 19 iestādes “Kultūra” facebook.com lapā pirmizrādi piedzīvos Jelgavas bigbenda adventes koncerta “Sniegavīru triumfs” koncertieraksts. Kopā ar mūziķiem svētku noskaņu palīdzēs uzburt solisti Ieva Kerēvica un Normunds Rutulis, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku laiks nu jau vairāku gadu garumā nav iedomājams bez Jelgavas mūziķu koncertiem. Arī šajos svētkos ar jautri rotaļīgām, jaunām un jau iepazītām Ziemassvētku melodijām priecē Jelgavas bigbends kopā ar solistiem – šarmanto I.Kerēvicu un mūžam jauno N.Rutuli. 

Koncertierakstā izskanēs gan visā pasaulē iemīļotas Ziemassvētku dziesmas – “It’s the Most Wonderful Time of the Year”, “Santa Claus is Coming to Town”, “Let it Snow! Let it Snow!” un citas, kā arī latviešu komponistu skaņdarbi, tostarp pirmatskaņojumu piedzīvojot Madara Kalniņa radītajām kompozīcijām. Tāpat dzirdēsim arī īpašu veltījumu komponistam Mārtiņam Braunam. 

Adventes koncerts “Sniegavīru triumfs” notika 5. decembrī, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, atbilstoši spēkā esošajiem Ministru kabineta noteikumiem un Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām, publisku pasākumu rīkošanai ārkārtējās situācijas laikā.

Foto : iestāde “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.