Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava” koncertā “Dziesmu diena” uzstāsies Latvijas Baptistu draudžu mūziķi

Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava” 30. jūlijā pulksten 16.00 koncertu ”Dziesmu diena” sniegs Latvijas Baptistu draudžu savienības (LBDS) Muzikālās kalpošanas apvienības mūziķi. Uzrunu klātesošajiem teiks mācītājs Mārcis Zīverts, informē koncerta producente Sarmīte Pāvulēna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā, kopkorī un orķestrī slavas un pielūgsmes dziesmās vienosies vairāk kā 100 mūziķu no Aizputes, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas Centra, Ciānas un Pāvila, Limbažu, Mazsalacas, Mežgalciema, Olaines, Ogres, Rīgas Āgenskalna, Iļģuciema, Golgātas, Mateja un Pestīšanas tempļa, Saldus, Skrīveru, Talsu, Viesītes un Ventspils draudzēm.

Muzikālās kalpošanas apvienības vadītājs, koncerta mākslinieciskais vadītājs Māris Dravnieks, stāsta: “”Dziesmu diena” pulcē daudz radošu un enerģisku ļaužu, kuru ticības apliecinājums ir ne vien piederība kādai no Latvijas baptistu draudzēm, bet arī regulāra muzicēšana Dieva godam. Satikšanās Jelgavā, jau ilgāku laiku nepacietībā lolots notikums, solās būt arī muzikāli piesātināta un ar aizrautību svinēta diena – “Dziesmu diena”. Ģimene – vērtību uzturētāja, lūgšana par Ukrainu, mūžīgo un aktuālo atbilžu meklējumi kristietības gaismā – tie ir temati, kas caurstrāvo “Dziesmu dienas” koncertu.”

Koncerta “Dziesmu diena” mākslinieciskie vadītāji ir Rudīte Tālberga un Māris Dravnieks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē LBDS Muzikālās kalpošanas apvienība sadarbībā ar Jelgavas baptistu draudzi. Koncertu atbalsta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, Jelgavas brīvdabas koncertzāle “Mītava” un SIA “Manas garšas”.

Muzikālā kalpošanas apvienība ir viena no Latvijas Baptistu draudžu savienības nozarēm, ko brīvprātīgi veido dažādas muzikālās kalpošanas vienības draudzēs – kori, ansambļi, slavēšanas grupas, instrumentālie ansambļi un orķestri, lai īstenotu muzikālo sadarbību starp dalībniekiem, valsts un nevalstiskajām organizācijām un organizētu dalībnieku kopīgus muzikālos pasākumus Kristus evaņģēlija sludināšanā.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.