Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava” jauno gadu sagaidīs divreiz

Pēc divu gadu pārtraukuma jelgavniekiem atkal ir iespēja maģisko gadumijas mirkli sagaidīt kopā. Vecgadā, 31. decembrī, no pulksten 23 visi aicināti uz brīvdabas koncertzāli “Mītava” Pasta salā, lai kopā pavadītu veco gadu un sagaidītu jauno. Jelgavā tas būs iespējams divreiz – pusnaktī un 25 minūtes vēlāk, pēc Jelgavas laika. Ieeja – bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pusnaktī jauno gadu sagaidīsim kopā ar visu Latviju, bet pēc tam sāksies atskaite līdz pulksten 00.25, kad jauns gads oficiāli iestāsies arī Jelgavā. Latviju šķērso astoņi meridiāni, tāpēc vietējais laiks dažādās valsts daļās atšķiras no vidējā pieņemtā. Jelgavā meridiāns šķērso Svētās Trīsvienības baznīcas torni, un jauns gads Jelgavā iestājas 25 minūtes pēc pusnakts,” stāsta pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītājs Mintauts Buškevics.

Koncertzālē uz lielā ekrāna tiks demonstrēts video, kas ļaus atcerēties un virtuāli atgriezties nozīmīgākajos 2022. gada notikumos Jelgavā, kā arī varēs noklausīties Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa un valsts augstāko amatpersonu Jaungada apsveikumus.

Jautrību un labu noskaņojumu uzturēs grupa “Karakums”, kurā muzicē Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis. Duets radās 1995. gadā, un viņu repertuārā ir gan kinomūzika, gan latviešu estrādes lielākie hiti un ārzemju mūzikas šedevri. Protams, neiztrūkstoši skanēs arī grupas “Labvēlīgais tips” skaņdarbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaungada sagaidīšanas svinības koncertzālē turpināsies līdz pulksten 1.30.

Jaungada nakts pasākums ierasti pulcē daudz cilvēku, tāpēc organizatori un Pašvaldības policija informē, ka uz pasākumu neņemt līdzi pirotehniku un izmantot to pūlī vai tā tuvumā ir aizliegts. Šāda rīcība var apdraudēt pašu un apkārtējo drošību, kā arī pirotehnikas patvaļīga izmantošana ir sodāma rīcība. Pirotehnikas lietošanas kārtību un aizliegumus nosaka Pirotehnisko izstrādājumu aprites likums, kas pieejams ŠEIT.

Par pirotehnisko izstrādājumu aprites noteikumu pārkāpšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no septiņām līdz septiņdesmit naudas soda vienībām (35 līdz 350 eiro), bet juridiskajai personai — no septiņām līdz divsimt astoņdesmit naudas soda vienībām (35 līdz 1400 eiro). 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai novērstu nelaimes gadījumus, sabiedrisko kārtību un drošības noteikumu ievērošanu svētku naktī Pašvaldības policija strādās pastiprinātā režīmā.

Foto. Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.