Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas dzimtsarakstu nodaļā 2022. gadā laulības reģistrējuši 511 pāri

Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā pagājušajā gadā reģistrētas 511 laulības, no tām 124 – ārpus nodaļas telpām, liecina Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļas apkopotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējais laulību skaits Dzimtsarakstu nodaļā pērn salīdzinājumā ar 2021. gadu ir nedaudz pieaudzis. 2022. gadā reģistrētas 511 laulības, 2021. gadā – 474, vēl gadu iepriekš, 2020. gadā, – 470. Jāpiebilst, ka no 511 nodaļā sastādītajiem laulību reģistriem 42 gadījumos laulības reģistrētas pie garīdznieka.

Pagājušajā gadā ārpus Dzimtsarakstu nodaļas telpām reģistrētas 124 laulības, kas ir teju uz pusi vairāk nekā 2021. gadā, kad ārpus nodaļas salaulāti 68 pāri. Jāpiebilst, ka 2020. gadā ārpus nodaļas tika reģistrētas 99 laulības.

Populārākā vieta laulību reģistrācijai ārpus nodaļas telpām jau vairākus gadus ir nemainīga – Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukums. Jāvārdu viens otram jaunie pāri nereti teikuši arī atjaunotajā Kārklu muižā un tās teritorijā, kā arī ievērojams skaits laulājamo šim notikumam izvēlējušies savu privātīpašumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Janvārī darbu sākusi jaunizveidotā divu pašvaldību kopīgā iestāde “Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa”, kas apmeklētājus pieņem Svētes ielā 22. Pēc ēkas pārbūves jaunizveidotā iestāde pārcelsies uz Pasta ielu 32.

Foto: Jelgava.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.