Jelgavas futbolistes cīnās labāko pieciniekā

Sieviešu futbola komanda “FS Jelgava” sasniegusi savas pastāvēšanas labāko rezultātu, iekļūstot Latvijas 1. līgas labāko komandu pieciniekā un uzsākusi cīņu par medaļām.

23. jūlijā izbraukumā meitenes no “FS Jelgava” ar Esteres Pikšas gūtiem vārtiem (1:0) apspēlēja savas sīvākās pretinieces no “FB Gulbene/ZAFC”. Spēlē gūtie trīs punkti ļāva komandai turnīra tabulā pakāpties no sestās pozīcijas uz ceturto, tādā veidā gūstot iespēju cīnīties par medaļām starp Latvijas sieviešu futbola 1. līgas piecām labākām komandām.

06. augustā “FS Jelgava” futbolistes devās tālā izbraukumā, lai tiktos ar otrās vietas īpašniecēm no “BFC Daugavpils”. Daugavpilietes iesāka spēli ar nerealizēto soda sitienu, kuru nespēja izmantot Latvijas nacionālās izlases dalībniece Viktorija Vengreviča.

Otrajā puslaikā savos vārtos bumbu ieradīja “FS Jelgava” futboliste Rendija Baltrušaite – 0:1. Sešas minūtes līdz spēles beigām jelgavnieču vārtos bumbu ieraidīja “BFC Daugavpils” Diāna Skribina, bet spēles papildlaikā – Liene Reute, sagādājot mūsu meitenēm zaudējumu ar rezultātu – 0:3.

Priekšā mūsu meitenēm vēl trīs spēles, starp kurām svarīgākās būs ar “FB Gulbene/ZAFC” un “Rēzeknes BJSS”, kurās ir reālas iespējas gūt kādus punktus. “Liepājas futbola skolas” komanda ir spēcīgāka par visām, jo tas rindās spēlē vairākas Latvijas nacionālās izlases pārstāves un pārspēt to nebūs reāli, jo tā praktiski ir augstāka līmeņa komanda.