Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas ielās turpina atputekļošanas darbus

8. maijā Jelgavā uzsākti pilsētas grants ielu atputekļošanas darbi, kurus paredzēts veikt 41 ielas posmam vairāk nekā 77 tūkstoši kvadrātmetru platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecība” informē, ka atkarībā no nepieciešamības un laikapstākļiem, atsevišķas ielas un ielu posmus vasaras sezonā ir plānots atputekļot atkārtoti. 2023. gada budžetā grants segumu atputekļošanai ir paredzēti 55 tūkstoši eiro.

Sagatavojot ceļa virsmu, vispirms tiek veikta atsevišķu grants ielu un brauktuvju greiderēšana, pēc tam seko atputekļošanas līdzekļa – kalcija hlorīda (CaCL2) iestrāde virsmas segumā. Saskarē ar mitrumu, kalcija hlorīds piesaista putekļus un samazina to izplatīšanos gaisā.

Atputekļošana tiks veikta šādos posmos: 1.līnija posmā no Rosmes ielas līdz Meiju ceļam, 2.līnija posmā no Dobeles šosejas līdz 2.līnijai Nr.3, Bebru ceļš posmā no Smilgu līdz Līgas iela, Bērzu ceļš posmā no Rogu ceļa līdz Klijēnu ceļam, Brigaderes iela  posmā no Draudzības ielas līdz Bebru ceļam, Būriņu ceļš no Sniega ielas līdz Svētes upes tiltam, Ceriņu iela posmā no Mazā ceļa līdz Kungu ielai, Celtnieku iela posmā no Vasaras ielas līdz Satiksmes ielai, Dārzkopju iela posmā no Vecā ceļa līdz Zāļu ielai, Draudzības iela, Eduarda Veidenbauma iela, Gaismas iela, Ievu iela, Kārklu iela, Klijēnu ceļš posmā no Nr.5 līdz Upes iela (Ozolnieki) gar Nr.10 līdz Nr.12 un no Nr.14 līdz Zemgales ielai (Ozolnieki), Lazdu iela, Lāču iela posmā no Savienības ielas līdz Vidus ielai, Lediņu ceļš, Liepājas iela posmā no Vidus ielas līdz Viskaļu ielai, Miezītes ceļš, Riekstu ceļš no Ošu ceļa līdz 2.līnijai un no Riekstu ceļš 52K līdz Riekstu ceļš Nr.39, Rudzu iela  posmā no Bauskas ielas līdz Vīksnas ielai, Rūpniecības iela paralēlā grants seguma brauktuve, Saldus iela, Salnas iela posmā no Ruļļu ielas līdz Nr.23, Sniega iela, Vecais ceļš posmā no Kalnciema ceļa līdz Estrādes laukam, Vecais ceļš posmā no Loka maģistrāles līdz koplietošanas ceļam uz Keramiku, Veco Strēlnieku iela, Vēsmas iela no Spāru ielas līdz Romas ielai, Viestura iela posmā no Ausekļa ielas līdz Kazarmes ielai, Viktorijas iela, Vīgriežu iela, Zāļu iela, Mednieku iela, Mazais ceļš posmā no Dambja ielas līdz Ceriņu ielai, Nameja iela posmā no Nameja iela 21 līdz 4.līnijai, Vārpu iela posmā no Pulkveža Brieža ielas līdz Vārpu ielai, Ziedoņa iela, Austrumu iela, Kameņu iela no Zāļu ielas līdz Dārzkopju ielai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējo lielo grants seguma ielu atputekļošana tiks izvērtēta pēc nepieciešamības, satiksmes intensitātes, apbūves blīvums un finansējuma iespējām budžeta robežās.

JVPI “Pilsētsaimniecība” informē, ka nav normatīvo aktu, kas nosaka pašvaldībai par obligātu veikt grants seguma ielu atputekļošanu. Grants seguma ielu atputekļošana tiek izvērtēta pēc nepieciešamības, satiksmes intensitātes, apbūves blīvuma un finansējuma iespējām budžeta robežās.

Foto: pilsetsaimnieciba.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.