Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas jaunieši var saņemt finansiālu atbalstu savas idejas realizēšanai

No 25. marta līdz 22. aprīlim Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus konkursā “Jaunieši var!”, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava iecerētā projekta realizācijai. Šāds konkurss Jelgavā notiek jau septīto gadu, un kopējais pašvaldības paredzētais finansējums šim gadam ir 4900 eiro, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa galvenais mērķis ir veicināt Jelgavas jauniešu iesaisti pilsētas attīstības procesos, ar finansiālu atbalstu sekmējot jauniešu brīvā laika lietderīgu pavadīšanu – iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs, kā arī pilnveidojot vērtību izpratni un pašattīstību.

Uz finansiālu atbalstu var pretendēt projekti, kas paredz organizēt:

  • neformālās mācīšanās aktivitātes un pasākumus;
  • jauniešu saliedētības veicināšanas un līdzdalības pasākumus;
  • jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā;
  • fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu un ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, sporta aprīkojuma iegāde);
  • radošās pašizpausmes (piemēram, radošās darbnīcas, improvizācijas teātra nodarbības, izstāžu veidošana, kultūras un mākslas aktivitātes);
  • uzņēmējdarbības, tostarp sociālās uzņēmējdarbības aktivitātes un pasākumus;
  •  izglītojošas aktivitātes par dabas aizsardzību, zaļo domāšanu un citiem vides jautājumiem.

Konkursa projekta pieteikums jauniešu iniciatīvu grupai – vismaz diviem jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem – līdz 22. aprīļa pulksten 14.30 jāiesniedz pašvaldības iestādē “Sabiedriskais centrs” Skolotāju ielā 8 vai jānosūta uz e-pasta adresi Linda.Vovere@sc.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar Sabiedriskā centra jaunatnes lietu speciālisti Lindu Voveri pa e-pastu Linda.Vovere@sc.jelgava.lv vai tālruni 22549806.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.