Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas jauniešiem – sporta spēļu vakars

3. augustā stadionā pie Jelgavas sporta halles notiks jauniešu sporta spēļu vakars “Sporta laboratorija”. Interesenti aicināti pieteikties iepriekš, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu, Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” 3. augustā pulksten 18 stadionā pie Jelgavas sporta halles organizē pasākumu jauniešiem vecumā no 14 līdz 23 gadiem. Pasākuma laikā tiks noskaidrotas labākās komandas 3×3 volejbolā, individuālie uzvarētāji 1:1 basketbolā un individuālie uzvarētāji un pāri krosmintonā. “Sacensības tiesās paši dalībnieki – tā būs laba iespēja jauniešiem gan apgūt sporta tiesāšanas prasmes, gan padziļināti izprast konkrētā sporta veida noteikumus, gan praktizēties sportot pašvadīti,” norāda “Sporta servisa centra” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

Jaunieši un jaunietes sacentīsies atsevišķi divās vecuma grupās:

  • 14–16 gadi,
  • 17–23 gadi.

Ja kādā no grupām būs pieteicies mazs komandu skaits, tad sacensību organizatori var lemt par grupu apvienošanu neatkarīgi no vecuma un dzimuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem jāpiesakās iepriekš līdz 2. augusta pulksten 12 pa e-pastu Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv, norādot komandas nosaukumu (3×3 volejbolā) un informāciju par katru dalībnieku: vārds, uzvārds un dzimšanas gads (3×3 volejbolā, 1:1 basketbolā, 1:1 un 2:2 krosmintonā). 3×3 volejbola komandā  var pieteikt četrus dalībniekus.

Sacensību sistēma katrā veidā un grupā tiks sastādīta pēc pieteikumu saņemšanas. Saskaņā ar pasākuma nolikumu 1:1 basketbola spēle ilgs līdz sešiem punktiem vai četras minūtes, savukārt 3×3 volejbolā komandas spēlēs vienu setu līdz 15 punktiem, ar divu punktu pārsvaru. Komandas mainīsies laukuma pusēm, kad spēles rezultāts dalīsies ar septiņi.

Visi sacensību dalībnieki saņems medaļas, pirmo trīs vietu ieguvēji katrā no grupām tiks apbalvoti ar balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku personas dati – vārds, uzvārds, dzimšanas dati, sacensību laikā uzņemtie fotoattēli un videoattēli – tiks apstrādāti nolūkā organizēt sacensības, publiskot sacensību rezultātus, informēt sabiedrību par sacensību norisi. Sacensību fotogrāfijas, videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālu veidošanai, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas un saglabāšanas vajadzībām.

NOLIKUMS

Foto: no VK “Biolars/Jelgava” arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.