Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas jauniešu centrā – jelgavnieces zīmējumu izstāde, kas veltīta Ukrainai

No 8. maija līdz 9. jūnijam Jelgavas jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 apskatāma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolnieces Leldes Kristas Krilovas zīmējumu izstāde, kuras saturs sasaucas ar šobrīd tik svarīgo un sāpīgo iebrukumu Ukrainā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lelde par sevi stāsta: “Mākslas skolā eju jau no septiņu gadu vecuma, un joprojām to turpinu, kā arī zīmēju brīvajā laikā. Prasme radīt un prasme saredzēt, tās palīdz man ikdienā gan mākslas skolā, gan attīstot savas idejas, veidojot projektus. Tieši šie izstādē eksponētie darbi ir radīti skolas “Community Project” ietvaros par tēmu “Karš Ukrainā”. Es vēlējos, lai šie darbi būtu viegli, lai tie parādītu, to kā mēs varam palīdzēt un, lai tie būtu piepildīti ar cerību un ticību brīvai Ukrainai.”

Leldes zīmējumus Skolotāju ielā 8 varēs apskatīt līdz 9. jūnijam, reizē nobalsojot par sev tīkamāko, kas tiks eksponēts apskatei vēlreiz šā gada nogalē, kopīgā izstādē, atskatoties uz visu mākslinieku veikumu gada griezumā.

Arī citi jaunieši, kuriem ir kāds talants vai hobijs, kuru labprāt vēlētos parādīt citiem, aicināti pieteikties pa e-pastu Kristine.Lazdina@sc.jelgava.lv un iepazīstināt ar savu aizraušanos, saņemot atbalstu izstādes organizēšanā. Jauniešu aizraušanās var būt foto darbi, skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, rokdarbi vai citi vaļasprieku veidi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka hobiju izstāžu ciklam ir mainīts nosaukums – no “YouthStyle” uz “(pa)skaties”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.