Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Jauniešu centrā – Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolnieces izstāde “Īzī”

Turpinot izstāžu ciklu “YouthStyle”, Jelgavas Jauniešu centra telpās Skolotāju ielā 8 no pirmdienas, 21. februāra, būs apskatāma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolnieces Lauras Vaseles gleznu un skiču izstāde “Īzī”. Gleznas tapušas, iedvesmojoties no dažādām dzīves situācijām un personībām. Jauniešu centrs aicina arī citus pilsētas jauniešus parādīt savus hobijus, informē Sabiedriskajā centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Katram taču ir kāda nodarbe, kas padodas visvairāk. Man atliek tik paņemt zīmuli un turēties pie tā. Reiz pat iesnaudos, pamodos un zīmējums gatavs. Jā, ar krāsām gan neiet tik viegli, tās mēdz lekt prom no audekla, staigāt pa sienām un grīdu… Ir bijis arī gadījums – sāku gleznot, pazūd elektrība, bet es turpinu. Kad elektrība tika atjaunota, atskārtu, ka tā man pat traucē, tālab darbu pabeidzu tumsā,” stāsta Laura, atklājot, ka brīvajā laikā viņa savas prasmes attīsta, mācoties Jelgavas Mākslas skolas kursos.

Jāpiebilst, ka Laura pirms dažiem gadiem piedalījās futbola kluba “Jelgava” rīkotajā radošo darbu konkursā par iespēju apgleznot futbola bāzes Kārklu ielā 6 telpu sienu. Tieši viņa uzvarēja un radīja lielformāta sienas gleznojumu.

L.Vaseles izstāde Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 būs aplūkojama līdz 15. martam. Izstādi var apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Apmeklējuma laikā ir jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī citiem pilsētas jauniešiem ir iespēja parādīt savu hobiju, saņemot Jauniešu centra atbalstu izstādes organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, batikojumi vai citi hobija izpausmes veidi. Lai pieteiktos izstādei un saņemtu atbalstu tās rīkošanā, jāpiesakās pa e-pastu jelena.grisle@sc.jelgava.lv.

Foto: no L.Vaseles personīgā arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.